Trening z piłkarzami GKS Katowice
Osoba która wygra licytację może osobiście wziąć udział w treningu lub wyznaczyć do tego jedną pełnoletnią osobę. Maksymalny czas realizacji to czerwiec 2024. Pakiet zawiera:
- udział w treningu pierwszej drużyny piłki nożnej mężczyzn GKS Katowice,
- możliwość uczestnictwa osób trzecich (najbliższych), którzy będą mogli dopingować w treningu z perspektywy trybun,
- wspólne zdjęcie z drużyną GKS Katowice,
- sprzęt
treningowy (pełny dres, koszulka klubowa,
getry)
- koszulkę meczową GKS Katowice,
- materiał wideo z zajęć,
- podwójne zaproszenie na sektor Loża VIP na wybrane spotkanie GKS Katowice w Fortuna 1 Lidze
Piłka z autografami zawodników GKS Katowice
Pan Jacek wystawił na licytację WOŚP gratkę dla fanów katowickiej GieKSy.- Piłkę otrzymałem lata temu jako prezent. Prawdopodobnie jest to z lat 2005-2012. Niestety nie jestem w stanie określić z którego sezonu, mam nadzieję, że ktoś pomoże i jednocześnie wesprze ten szczytny cel jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! - napisał.
Koszulka Lukasa Podolskiego (Górnik Zabrze) z autografem
Wiceprezes Ekstraklasy Maciej
Kolon
przekazał sztabowi WOŚP w Pszczynie koszulkę Lukasa Podolskiego z
autografem.
Seryjni mordercy na Śląsku i w Zagłębiu - prywatny wykład wiceministra cyfryzacji Michała Gramatyki
Sam zadecydujesz o terminie,
miejscu i formie wydarzenia. -
Historia
Zdzisława Marchwickiego i Joachima Knychały, patologicznych,
bezlitosnych morderców, którzy w latach 70-tych ubiegłego wieku
siali postrach na Śląsku i w Zagłębiu. Opowiadam o nich jako
wielbiciel kryminalistyki i nauk pokrewnych
- zachęca do licytacji Michał Gramatyka.
Wspólna zapowiedź gwiazdy Święta Bytomia z prezydentem Bytomia
Przedmiotem licytacji jest wspólna zapowiedź gwiazdy Święta Bytomia wraz z prezydentem Bytomia Mariuszem Wołoszem. Zwycięzca licytacji będzie miał niepowtarzalną okazję wejść na scenę podczas Święta Bytomia i zagrzać uczestników do wspólnej zabawy. Tegoroczne Święto Bytomia będzie wyjątkowo huczne – bytomianie będą obchodzić 770 urodziny miasta. Będzie to także okazja, by od kulis obejrzeć, jak wygląda organizacja Święta Bytomia. W realizacji aukcji będą mogły wziąć dwie osoby 22 lub 23 czerwca 2024 r.
Rajza po mieście z prezydentem Rudy Śląskiej
Zwiedzanie najpiękniejszych
zakątków miasta z Michałem Pierończykiem, prezydentem Rudy
Śląskiej. Po spacerze wspólne kulanie klusek i obiad w
restauracji. W realizacji aukcji będzie mogło wziąć udział nawet
5 osób.
Tablica z placu Szewczyka
Unikatowy przedmiot o walorach historycznych. Oryginalna tablica, która przez lata wisiała na pl. Szewczyka w Katowicach. Niestety, w wyniku tzw. „dekomunizacji”, została usunięta, co spotkało się dużym sprzeciwem mieszkanek i mieszkańców Katowic. Teraz tablica wróciła do miasta, ale ze względów prawnych nie może wrócić na katowicki plac. Prezydent miasta Marcin Krupa i wojewoda śląski Marek Wójcik postanowili przekazać ją na licytację WOŚP, aby trytytkowa tragikomedia przerodziła się finalnie w coś dobrego.
Dzień szkoleniowy w śląskiej Szkole Policji
Zwycięzca aukcji o godz. 6:30 rozpocznie zwiedzanie szkoły od śniadania oraz uczestniczenia w porannym apelu. Wraz z przydzieloną grupą szkoleniową uda się na programowe zajęcia, w ramach których zapozna się między innymi z następującymi zagadnieniami policyjnymi: daktyloskopowanie osób, przeszukanie pomieszczeń, taktyki i techniki interwencji, wyszkolenie strzeleckie - zachęcają mundurowi.
Na zakończenie zwycięzca licytacji XXXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w towarzystwie Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. dr Gabrieli Sochy, będzie mógł podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu w jednostce w trakcie rozmowy przy kawie. Uczestnik spotkania otrzyma certyfikat udziału w dniu szkoleniowym podpisany przez Komendant Szkoły Policji i w jej towarzystwie uda się na obiad kończący wizytę.
Obraz olejny "Kopalnia Concordia Zabrze" Mariana Knapika
Obraz autorstwa śląskiego malarza Mariana Knapika (wymiary 70/50) przedstawia nieczynną już kopalnię Concordię w Zabrzu, czynną od około 1843 roku do lat 90. XX wieku.
Marian Knapik – ur. 1958 r.w Katowicach, gdzie mieszka do dzisiaj. Malarz amator – rodowity Ślązak Od wielu pokoleń związany z Janowem, Nikiszowcem i Giszowcem. W latach 70-tych XX wieku, miał możliwość podziwiania przy pracy twórczej malarzy ze słynnej Grupy Janowskiej, którzy w Domu Kultury KWK Wieczorek, prezentowali na wystawach swoje obrazy. Obecnie będąc również członkiem Grupy Janowskiej czynnie uczestniczy w jej pracach.
W swoich pracach nawiązuje do tematyki przemijającego krajobrazu Górnego Śląska, Ukazuje stary zanikający bezpowrotnie przemysłowy charakter tej krainy. Na obrazach zobaczymy furmanki pełne węgla, czarnego diamentu śląskiej ziemi, starzyka pykającego fajkę, plotkujące w oknie sąsiadki, gołębiarza czy ojca powracającego z szychty. Częstymi aktorami obrazów są kozy, nieodzowny element dawnego Śląska, hodowane w przydomowych chlewikach, kury, kaczki, króliki czy też tłuste wieprzki. Obrazy autora znajdują się w Muzeum Śląskim w Katowicach jak i wielu prywatnych kolekcjach.
Bebokowy zestaw
Sztab Miejskiego Domu Kultury
Bogucice- Zawodzie zaprasza do udziału w licytacji artystycznego
trójpaku, w skład którego wchodzą: oryginał
ilustracji do albumu „Bebok w wielkim mieście” (akwarela
„Sam miyszko bebok”)
autorstwa Grzegorza
Chudego, album
„Bebok w wielkim mieście” autorstwa Grzegorza Chudego oraz
maskotka
beboka wykonana przez Ewę
Kapias (KrysKa Designe).
Może Cię zainteresować:
32. Finał WOŚP. Co się będzie działo w Bytomiu?
Może Cię zainteresować: